Każdy z nas pragnie świetnie wyglądać, mieć nienaganny wygląd oraz doskonałą sylwetkę. Czasem okazuje się, że to wymaga o wiele mniej trudu niż mogłoby się wydawać. Wystarczy spożywać wodę o odpowiednich właściwościach, a w łatwy i szybki sposób da się osiągnąć zamierzone cele.

Woda filtrowana przez wkład rewitalizujący Ecoperla Elixir

Wodę o optymalnych właściwościach dla organizmu zapewnia wkład rewitalizujący polskiej marki Ecoperla Elixir. Filtrowana przez niego woda posiada przede wszystkim wysokie, zasadowe pH przekraczające wartość 9, aktywny wodór, którego skuteczność udowodnili naukowcy już w latach 80-tych oraz wysokie stężenie magnezu – jednego z najważniejszych pierwiastków dla ludzkiego organizmu.

Dlaczego warto pić taką wodę?

Przede wszystkim ze względu na jej właściwości antyoksydacyjne oraz doskonałą przyswajalność. Nie dość, że zwalcza wolne rodniki i utrzymuje równowagę kwasowo-zasadową, to jeszcze szybko i skutecznie nawadnia organizm. Pomaga walczyć z nadciśnieniem, udarami, a także otyłością. Ma znaczenie dla naszej odporności, dobrego samopoczucia, a także jakości snu.

Gdzie można kupić ten wkład?

Znajdziecie go u dystrybutorów polskiej marki Ecoperla, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też internetowych. Co ciekawe, można go podłączyć pod już zamontowany filtr kuchenny, na przykład zamiast mineralizatora lub zakupić z systemem odwróconej osmozy Ecoperla Rosa.