Problemy z jakością wody mogą zdarzyć się zarówno w przypadku własnych ujęć, jak i wody wodociągowej. Czasem sami inwestorzy nie spodziewają się, że urządzenie do uzdatniania wody może przynieść aż tak dobre efekty. Jedną z marek oferujących takie rozwiązania jest Ecoperla, która szybko osiągnęła sukces i prestiż. Kto stoi za tą inicjatywą?

Hasłem polskiej marki Ecoperla jest „Piękno czystej wody” to też poniekąd misja, jaką chce spełniać. Celem jej istnienia jest zapewnienie wydajnych, ale zarazem oszczędnych rozwiązań do gospodarstw domowych, które zapewniłyby wodę o odpowiednich parametrach w domu.

Ecoperla miała zapełnić lukę na polskim rynku uzdatniania wody, oferując produkty w pełni dostosowane do potrzeb. Nie chodzi tu jednak tylko o urządzenia, ale również niezbędne zaplecze. Zakup stacji uzdatniania wody to początek, jednak aby działała przez lata ważny jest odpowiedni serwis. Stały dostęp do części zamiennych oraz wsparcie techniczne zapewniają poczucie bezpieczeństwa i tego, że na żadnym etapie eksploatacji nie zostanie się samemu z pytaniami oraz potrzebą pomocy.

Choć marka Ecoperla działa na rynku nie od tak dawna, to jednak za tym projektem oraz jego ideą stoi ogromne doświadczenie firmy Klarsan. To przedsiębiorstwo prężnie prosperujące i rozwijające się od 2007 roku. Historia jest jednak jeszcze dłuższa, ponieważ założyciel i właściciel firmy był związany z branżą uzdatniania wody na długo przed założeniem własnej działalności. Klarsan działa w zakresie przygotowania wody na cele: przemysłowe, rekreacyjne, medyczne oraz socjalno-bytowe. Z prośbą o unormowanie parametrów wody zgłaszają się zarówno firmy, jak też klienci indywidualni. Każda sprawa traktowana jest indywidualnie, jak ta pierwsza. Poszukiwane są najlepsze metody, które sprawdzą się w danych warunkach. Klarsan działa na terenie całego kraju. Główna siedziba oraz magazyny znajdują się w Łodzi, czyli samym centrum Polski. To pozwala szybko podejmować działania.

Wartości firmy Klarsan

Klarsan już od lat kieruje się takimi samymi wartościami. Najważniejszą z nich jest doświadczenie. Firma stawia na wykształconą kadrę o odpowiednich kwalifikacjach. Inżynierowie nie boją się żadnego zadania. Każda sprawa traktowana jest jako ta pierwsza i jedyna. Zleceniodawcy chwalą przedsiębiorstwo za pełen profesjonalizm w podejściu do spraw. Za każdym razem poszukiwane są najlepsze możliwe rozwiązania dostosowane do warunków. Klarsan posiada również komponenty w pełni dostosowane do potrzeb. Zanim trafią do oferty są dokładnie sprawdzane pod względem trwałości. To daje pewność wyboru najlepszych rozwiązań oraz ich długotrwałości. Klarsan współpracuje z najlepszymi w branży uzdatniania wody. Kadra stale się szkoli, cały czas wprowadzane są najnowsze rozwiązania zgodne z trendami w branży uzdatniania wody.

Usługi firmy Klarsan

Klarsan dobiera ofertę oraz sposób działania do zleceniodawcy. Zazwyczaj w pierwszej kolejności przeprowadzany jest szczegółowy wywiad oraz wizja lokalna. Klarsan dysponuje własnym laboratorium, w którym wykonywane są analizy fizykochemiczne oraz bakteriologiczne wody. Na podstawie zebranych informacji dobierana jest metoda uzdatniania wody oraz tworzony jest projekt stacji uzdatniania wody. Następnie podejmowana jest faza realizacji. Firma świadczy też usługi z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, a także obsługi stacji i szkoleń pracowników.

Oferta marki Ecoperla

Oferta marki Ecoperla to przede wszystkim urządzenia idealnie dobrane do potrzeb gospodarstw domowych. W asortymencie znajdziecie filtry kuchenne, filtry na cały dom, akcesoria. Wiele z urządzeń marki Ecoperla objętych jest 10-letnią gwarancją, co potwierdza solidność zastosowanych komponentów oraz ich trwałość. Ponadto eksperci opracowali specjalne systemy zapewniające bezpieczną i zrównoważoną eksploatację. Jeśli szukasz wydajnego i solidnego rozwiązania do swojego domu, zdecydowanie warto zainteresować się produktami marki Ecoperla.

firma Klarsan a polska marka Ecoperla