Trudny do usunięcia osad, który często znajdujesz w czajniku to skutek użytkowania twardej wody. Teraz możesz pozbyć się kłopotu, bo na rynku właśnie pojawiła się udoskonalona wersja kultowego urządzenia. Poznaj nowy wymiar zmiękczania wody z Ecoperla Toro 24.

Co nowego w Ecoperla Toro 24?

Ecoperla Toro 24 to urządzenie wyposażone w ulepszoną głowicę sterującą. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, producent skutecznie wyeliminował wszelkie potencjalne problemy, które mogły się pojawić w poprzedniej wersji. To jednak nie wszystko!

Innowacyjna budowa głowicy umożliwiła zastosowanie wyższej butli epoksydowej, która mieści teraz 24 litry (o cztery litry więcej w porównaniu do starszej wersji urządzenia) żywicy jonowymiennej. Oznacza to jeszcze lepszą wydajność zmiękczania wody. Warto dodać, że producent zachował te same wymiary obudowy!

Zalety Ecoperla Toro 24

Zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24 nie tylko skutecznie redukuje stopień twardości wody w domu. Urządzenie wyróżnia się bowiem na rynku opływową obudową o designerskim wyglądzie i ekonomiczną pracą. Ponadto jest objęte aż 10-letnią gwarancją od producenta, co bez wątpienia świadczy o wysokiej jakości zastosowanych do produkcji materiałów.

Zaufaj Ecoperla Toro 24 i pozbądź się problemu z twardą wodą raz na zawsze.