Od niedawna w dobrych sklepach internetowych z profesjonalnymi filtrami do wody można znaleźć nową serią zmiękczaczy wody od polskiej marki – Ecoperla Vita. Urządzenia od razu przykuwają nasz wzrok dzięki oryginalnej obudowie. Są naprawdę eleganckie i designerskie! Jednakże nie tylko wygląd się tu liczy – wnętrze również zaskakuje! Jesteście ciekawi nowej propozycji od polskiej marki Ecoperla? Zobaczcie zatem, co kryją te urządzenia!

Zmiękczacze wody Ecoperla Vita – piękno (nie tylko) ukryte w środku

Nowa seria zmiękczaczy wody Ecoperla Vita z pewnością spodoba się osobom, które zwracają uwagę na estetykę wykonania różnych urządzeń. Czarny kabinet wykończony jest półprzezroczystą pokrywą, zabezpieczającą głowicę urządzenia. Jednak nie sam wygląd czyni ten produkt wyjątkowym. Co zatem znajdziemy w środku?

Ecoperla Vita – przemyślane zmiękczacze wody

Seria Ecoperla Vita została wyposażona w najlepsze europejskie i amerykańskie komponenty, m.in. głowicę sterującą od amerykańskiego pioniera wśród producentów głowic – Clack. Każdy szczegół jest przemyślany, a elementy urządzenia odporne na uszkodzenia oraz przystosowane do długoletniej, wydajnej i ekonomicznej pracy.

Dodatkowo urządzenia są wzbogacone o kilka ułatwień, np. bardzo duży otwór na sól tabletkowaną ze zdejmowaną pokrywą czy wskaźnik maksymalnego poziomu soli, wyżłobiony na kabinecie. Co najważniejsze, same zmiękczacze wody dostępne są w dwóch pojemnościach! Dzięki temu odpowiedni dobór urządzenia będzie jeszcze prostszy.

Seria Ecoperla Vita 25, czyli wersja z 25 litrami złoża, będzie idealnym rozwiązaniem dla domków jednorodzinnych czy rodzin z większym zapotrzebowaniem na wodę. Natomiast Ecoperla Vita 12, model 12 litrami złoża, świetnie sprawdzi się w przypadku mniejszych potrzeb, np. do mieszkań z ograniczonym miejscem na montaż zmiękczacza wody.

Czy może być jeszcze lepiej?

Owszem! Seria Ecoperla Vita jest dostępna już w sprzedaży w wyjątkowo przystępnej cenie, a producent gwarantuje nawet 10-letnią gwarancję!