Decydując się na zmiękczanie wody w domu, poszukujemy urządzeń skutecznych i niezawodnych. Choć rynek uzdatniania wody ma coraz szerszą ofertę, nie tak łatwo wybrać idealny zmiękczacz wody. Polska marka Ecoperla postanowiła ułatwić to zadanie swoim klientom, wprowadzając do oferty wysokiej jakości kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Softcab z nawet 10-letnią gwarancją. Rozwiązania zaproponowane przez markę Ecoperla rozwiążą problem twardej wody raz na zawsze!

Wnętrze zmiękczacza wody

Każdy zmiękczacz wody składa się przede wszystkim z zasypanej złożem jonowymiennym butli połączonej z głowicą sterującą oraz pojemnika na solankę. W zmiękczaczach kabinetowych całość zamknięta jest w obudowie. Zmiękczacze wody Ecoperla Softcab na tle konkurencji wyróżniają najlepsze komponenty i rozwiązania technologiczne: oporna obudowa oraz głowica sterująca amerykańskiej marki Clack z wyświetlaczem z menu w języku polskim, najwyższej klasy, wydajna jonowymienna żywica monosferyczna, zawór przelewowy czy system optymalnych ustawień głowicy – Ecoperla Perfect System.

Ekonomiczne zmiękczanie wody w domu 

Odpowiedni zmiękczacz wody zapewnia nie tylko miękką wodę w domu, ale też dodatkowe oszczędności. Ilość potrzebnego złoża, a co za tym idzie, wielkość odpowiedniego zmiękczacza wody, oblicza się na podstawie takich danych jak twardość wody oraz miesięczne zużycie wody w domu. Ogólne zasady są proste:

  • Im większe zużycie wody, tym większy zmiękczacz wody
  • Im wyższa twardość wody, tym większy zmiękczacz wody

Mając na uwadze potrzeby użytkowników, zmiękczacze wody Ecoperla Softcab stworzono w trzech praktycznych rozmiarach:

  • Ecoperla Softcab 12 z 12 litrami złoża – idealny do mieszkania lub małego domu (dla 1-2 osób)
  • Ecoperla Softcab 25 z 25 litrami złoża – odpowiedni dla średniej rodziny (dla 3-4 osób)
  • Ecoperla Softcab 35 z 35 litrami złoża – specjalnie dla dużych rodzin (5 osób i więcej) oraz domów z bardzo twardą wodą

Z Ecoperla Softcab zmiękczanie wody jest proste. Skontaktuj się z ekspertami marki i już dziś uzyskaj rozwiązanie dla Twojego problemu z wodą.