Jeżeli do tej pory nie znalazłeś idealnego filtra kuchennego, który będzie inteligentny, nowoczesny, stylowy i jednocześnie bezobsługowy, ten produkt powstał z myślą o Tobie! Oto najnowszy model odwróconej osmozy od polskiej marki Ecoperla – poznaj jego liczne zalety!

Ecoperla Revo to odwrócona osmoza, stworzona dla wielbicieli nowoczesnych rozwiązań. Jej design idealnie dopełni każdą kuchnię! System może pracować zarówno w pionie, jak i poziomie, a dzięki braku zbiornika na magazynowanie wody nie zajmie wiele miejsca!

Nowoczesna i stylowa kuchnia z Ecoperla Revo

Ecoperla Revo posiada szereg rozwiązań, które ułatwiają eksploatację i dbają o bezpieczną pracę. Ta odwrócona osmoza zasygnalizuje konieczność wymiany wkładów bądź wystąpienie awarii, dzięki sygnałowi dźwiękowemu. Co więcej, sama obudowa została wzbogacona o diodę, która poinformuje o zużyciu konkretnego wkładu filtracyjnego.

Co więcej, urządzenie jest niezwykle wydajne i oszczędne. Dzięki wbudowanej pompie ciśnieniowej jesteśmy w stanie pobrać aż 1,6 litra czystej wody w ciągu minuty! Ecoperla Revo generuje także wyjątkowo niewielki odrzut do kanalizacji. W starszych systemach odwróconej osmozy odrzut wynosił nawet 5 litrów na 1 litr oczyszczonej wody. W przypadku tego modelu to tylko 1 litr odrzutu na 2 litry czystej wody! Ecoperla Revo to zatem nie tylko innowacyjna i stylowa odwrócona osmoza. Zadba także o naszą wygodę oraz oszczędności!

Doskonała jakość czystej wody

Ecoperla Revo to system, który perfekcyjnie oczyszcza wodę z wszelkich zanieczyszczeń. Usuwa zanieczyszczenia mechaniczne, chemiczne oraz mikrobiologiczne, zapewniając tym samym krystalicznie czystą i świeżą wodę. Ecoperla Revo filtruje wodę na trzech etapach. Są to kolejno wkład wstępny węglowo-mechaniczny, membrana osmotyczna o wydajności 600 GPD oraz wkład końcowy, szlifujący smak, zapach i barwę wody.

Urządzenie jest wyposażone również w nowoczesną wylewkę z wyświetlaczem, na którym znajdują się dwa wskaźniki: kropelka informująca o jakości wody (na podstawie pomiaru TDS) oraz obwódka, sygnalizująca czas pozostały do wymiany wkładów.

Rewolucyjne systemy Ecoperla Revo

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo posiada także szereg innych rozwiązań, które usprawniają pracę całego urządzenia, a także dbają o bezpieczeństwo i komfort użytkownika. Są to takie systemy jak:

  • Detektor wycieku wody Aquastop – bardzo czuły system, który w momencie wycieku wody blokuje jej dostęp do filtra (tym samym chroni kuchnię przed zalaniem)
  • Niezwykle cicha pompa ciśnieniowa, która pozwala na pobór aż 1,6 litra wody na minutę
  • Szczegółowo oznaczone miejsca podłączeń, ułatwiające montaż systemu
  • Wykręcane wkłady filtracyjne z wbudowanymi uszczelkami – ich wymiana zajmie dosłownie kilka chwil

Nowoczesny i ekologiczny system dla każdego!

Jak sami widzicie, najnowsza propozycja od polskiej marki Ecoperla jest wyjątkowa! Ecoperla Revo nie tylko poprawi jakość wody w kuchni, lecz także nie będzie wymagała wiele uwagi. To całkowicie nowoczesny, inteligentny oraz wygodny model filtra kuchennego. Co więcej, dzięki niemu można całkowicie zrezygnować z kupowania plastikowych butelek. Z tego właśnie powodu system Ecoperla Revo posiada oznaczenie Think Green with Ecoperla. Z nim możecie zadbać o zdrowie i środowisko jednocześnie!