Wiele gospodarstw domowych, dużych i małych, boryka się z problemem twardej wody. Skutkuje to nie tylko osadzaniem się kamienia na urządzeniach sanitarnych i czajnikach, ale także pogorszeniem się stanu pranych ubrań oraz naszej cery i włosów.

Twarda woda? Da się z nią walczyć!

Twarda woda nie jest jednak wyrokiem, odkąd marka Ecoperla wypuściła na rynek zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24. Jest to naprawdę innowacyjne urządzenie, dzięki któremu twarda woda błyskawicznie zmieni swój skład na bardziej optymalny, przy maksymalnej oszczędności energii.

Najnowsza wersja tego urządzenia jest dodatkowo wyposażona w ulepszoną głowicę sterującą. Dzięki zastosowaniu tej innowacji, producent wyeliminował wszelkie potencjalne błędy, które mogły się pojawić w poprzednim modelu.

To co wyróżnia zmiękczacz wody Ecoperla od innych dostępnych na rynku urządzeń, to jego budowa. Oddzielenie głowicy sterującej i butli ze złożem filtrującym od zbiornika solanki pozwala na błyskawiczny i łatwy montaż urządzenia nawet przez kompletnego laika w tym zakresie.

Łatwy montaż i obsługa

Co ważne, zmiękczacz Ecoperla Toro 24 jest łatwy w obsłudze i intuicyjny. Małe kształty umożliwiają instalację go nawet w małych pomieszczeniach, a ciemność nie jest przeszkodą do jego obsługi, bowiem wyposażono go w podświetlany panel sterujący.

Twarda woda potrafi zatruć życie gospodyniom domowym, dlatego warto zrobić wszystko, by ją zmiękczyć. Wpłynie to zbawiennie nie tylko na nasze zdrowie, ale także komfort i stan portfela, a to ważne dla każdego.

10-letnia gwarancja

Eksperci polskiej marki Ecoperla dbają nie tylko o najwyższą jakość i wydajność stacji uzdatniania. 10-letnia gwarancja na serię zmiękczaczy wody Ecoperla Toro to obietnica wsparcia technicznego dla Klientów. Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze odpowiedniego zmiękczacza wody do swojego domu!

Poznaj bliżej zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24: https://www.krainawody.pl/668-zmiekczacz-ecoperla-toro-24.html