Każdy rodzic chce, aby jego dziecko spożywało zdrową i bezpieczną wodę. Przy tym dobrze by było, gdyby nie pochodziła ona z plastikowych butelek nieprzyjaznych dla środowiska. A opcją idealną jest to, aby leciała z kranu bez przerwy, miała minerały, ale nie posiadała zanieczyszczeń, a do tego była dostępna 24 godziny na dobę. Niemożliwe? A jednak! Wszystko za sprawą filtra polskiej marki – Ecoperla Profine Zero.

Woda dostępna o każdej porze

Wodę z odwróconej osmozy Ecoperla Profine Zero jest dostępna przez cały dzień i przez całą noc. Można ją czerpać bez żadnych ograniczeń. Z prędkością 3 litrów na minutę będziemy w stanie pobrać aż 3,5 litra wody znajdującej się w dynamicznym zbiorniku ciśnieniowym. Po jego opróżnieniu woda będzie płynąć z nieco mniejszą prędkością. Przefiltrowaną ciecz pobiera się za pośrednictwem designerskiej wylewki wykonanej ze stali nierdzewnej.

Woda pełna minerałów

Choć może się to wydawać dziwne i niewiarygodne, to woda po filtracji za pośrednictwem Ecoperla Profine Zero zawiera naturalnie występujące minerały. Nie trzeba zakładać dodatkowych mineralizatorów. Sekretem prezentowanego dziś produktu jest mieszacz. To właśnie dzięki niemu możliwe jest dostosowanie parametrów wody.

Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na użycie przefiltrowanej wody do procesu jonizacji. Jonizatory wody potrzebują do obróbki cieczy o zredukowanym zasoleniu, a w przypadku Ecoperla Profine Zero można dowolnie ustawić wartość ppm na wyjściu.

Woda najlepiej przefiltrowana

Woda trafia do systemu odwróconej wody i przechodzi krótką drogę, jednak podczas niej podlega bardzo dokładnemu i wydajnemu oczyszczaniu.

Etapy filtracji są następujące:

  • Filtracja wstępna za pośrednictwem bloku węgla impregnowanego srebrem
  • Równoległa filtracja z udziałem dwóch membran osmotycznych
  • Filtracja końcowa za pomocą wkładu z membraną ultrafiltracyjną oraz blokiem węglowym

Woda jest przechowywana w dynamicznym zbiorniku ciśnieniowym stworzonym specjalnie do tego urządzenia. Ma on pojemność 3,5 litra. Po jego opróżnieniu użytkownik nadal może pobierać wodę, jednak nieco wolniej. Dzięki temu patentowi nie ma żadnego zewnętrznego zbiornika na magazynowanie filtrowanej wody.

Woda idealna dla całej rodziny

Ecoperla Profine Zero to gwarancja doskonale oczyszczonej i bezpiecznej wody. Można ją pić bez żadnych ograniczeń, przygotowywać na niej posiłki dla całej rodziny. To produkt najwyższej jakości, dopracowany pod względem użyteczności oraz efektywności. Według wielu ekspertów to najlepszy sposób na uzyskanie pysznej wody spożywczej w każdej kuchni.