Pentair IQsoft to niezwykła seria trzech kompaktowych zmiękczaczy wody wprost naszpikowanych dodatkami! To seria z najwyższej półki, dla wymagających od światowego giganta Pentair. Co warto wiedzieć o tych produktach? Który wybrać?

Co w zmiękczaczach wody z WiFi Pentair IQsoft?

Na powiększenie komfortu miało wpływ dodanie dźwiękowego alarmu dosypywania soli i systemu suchego zbiornika. Dzięki temu uzupełnianie zbiornika nie będzie stanowiło problemu nawet dla zapominalskich, a konserwacja będzie jeszcze łatwiejsza. W dodatku skonfigurowano algorytm sterujący, czego wynikiem jest krótszy czas regeneracji oraz mniejsza ilość soli regeneracyjnej, która jest niezbędna w procesie wymiany jonowej.

Zmiękczacz wody z WiFi – prawdziwa gratka

Najważniejsze ze wszystkich wydaje się jednak dodanie funkcji WiFi do panelu sterującego. Ta nowinka była zapowiadana już od zeszłego roku i wreszcie można zakupić urządzenia wyposażone w ten dodatek. Wystarczy podpiąć zmiękczacz wody pod domową sieć, ściągnąć aplikację ConnectMySoftener i śmiało można sprawdzać stan zmiękczacza oraz jakość jego pracy.

Ciekawostkę stanowi tryb wakacyjny, który można uruchomić poprzez aplikację. Dzięki temu zmiękczacz będzie pobierał o wiele mniej wody i przeprowadzał regenerację z mniejszą częstotliwością.

Potrzebujesz jeszcze więcej szczegółów? Znajdziesz je na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-pentair-iqsoft-25/

Ekskluzywny zmiękczacz wody z WiFi

Niewątpliwie zmiękczacze wody z WiFi Pentair IQsoft należą do tych najbardziej ekskluzywnych z wyższej półki. To produkt dla osób oczekujących pełnego komfortu użytkowania oraz wielu dodatkowych funkcji mających wpływ na wydajność pracy. Te zmiękczacze wody zostały dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie zasługują na wzięcie ich pod uwagę podczas podejmowania decyzji zakupowej.