Wiele osób posiada dziś w swoich domach zmiękczacze wody. Służą one pozbyciu się uciążliwej twardości z wody. W większości gospodarstw domowych obecne są również filtry do wody, gdyż mało gdzie jest ona krystaliczna. Co jednak, gdyby połączyć te dwa typy urządzeń w jedno?

Rozwiązanie w pełni kompleksowe

Jak się okazuje, połączenie zmiękczacza wody z filtrem już istnieje. Właściwie jest to połączenie wielu rodzajów filtrów, gdyż stacje wielofunkcyjne, o które chodzi, w przeciwieństwie do zdecydowanej większości filtrów nie ograniczają się do całkowitej likwidacji tylko danego typu zanieczyszczenia, ale przeważnie usuwają je wszystkie. Tak działa na przykład Ecoperla Multitower jak i nieustępująca jej pod żadnym względem Ecoperla Multicab.

Nowoczesne rozwiązania

Wydaje się, że wspomniane modele stacji wielofunkcyjnych zasługują na szczególną uwagę. Wykorzystują one bowiem najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, takie jak wysokiej klasy mieszanka złóż wielofunkcyjnych czy też Ecoperla Perfect System. Jeśli chodzi o złoże, należy ono do absolutnie najlepiej filtrujących wodę. System natomiast zapewnia sprawne funkcjonowanie całego urządzenia, a ponadto jest odpowiedzialny za jego ekonomiczne działanie, nie narażające użytkownika na duże koszty.