Czy właśnie zastanawiasz się nad zakupem nowego zmiękczacza wody? Oto propozycja, która może Cię zaskoczyć! Nowa seria Ecoperla Slimline to kompaktowe zmiękczacze wody z WiFi dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Są oszczędne i bardzo wygodne w obsłudze. Pokocha je każdy, kto ceni sobie komfortowe rozwiązania! Zobaczcie sami!

Ecoperla Slimline to seria kompaktowych zmiękczaczy wody, zaprojektowana z myślą o naprawdę nowoczesnych domach. Jest to zdecydowanie produkt na miarę dzisiejszych czasów. Powstał przy ścisłej współpracy polskiej marki Ecoperla ze światowym gigantem Pentair. Pentair jest bardzo dobrze znany z solidnych komponentów i produkcji urządzeń na bazie solidnych materiałów. W serii znalazły się trzy wielkości do wyboru. Najmniejszy ze zmiękczaczy wody, Ecoperla Slimline 14, dobrze sprawdzi się do montażu w bloku, na niewielkiej przestrzeni, nawet pod blatem. Największy jest Ecoperla Slimline 24. Środkowy model to Ecoperla Slimline 17.

Zachwycający moduł WiFi w zmiękczaczach wody

Za najważniejszy dodatek można uznać moduł WiFi. To właśnie dzięki niemu można na bieżąco sprawdzać i kontrolować pracę zmiękczacza wody. Przekłada się to na mniej poświęcanego czasu i uwagi na obsługę. Po zamontowaniu zmiękczacza wody Ecoperla Slimline należy wgrać na telefon lub tablet aplikację ConnectMySoftener. Daje ona następujące możliwości:

  • Kontrola zużycia wody w wybranym okresie
  • Kontrola przepływu wody w wybranym okresie
  • Włączenie trybu urlopowego
  • Monitorowanie regeneracji zmiękczacza wody
  • Uruchomienie powiadomień o potrzebie uzupełnienia soli w zbiorniku solanki
  • Uruchomienie powiadomień o potrzebie umówienia wizyty serwisu

Aplikacja ConnnectMySoftener jest dostępna w języku polskim, a do tego bardzo prosta w obsłudze. Z każdego miejsca można sprawdzić czy praca zmiękczacza wody przebiega prawidłowo. Na podstawie zbieranych przez aplikację danych będzie też znacznie łatwiej ustalić przyczynę ewentualnej usterki.

Ecoperla Slimline – propozycja godna polecenia!

Ecoperla Slimline jest zmiękczaczem wody godnym polecenia nie tylko ze względu na WiFi, ale również bardzo dobre jakościowo komponenty, jak głowica sterująca z elektrozaworami czy monosferyczna żywica jonowymienna. Ponadto znajdziemy tu Ecoperla Perfect System, solankowanie proporcjonalne czy system suchego zbiornika soli. Urządzenie ma też świetne warunki gwarancyjne, co tylko potwierdza wysoką jakość.