Produkty marki Atlas Filtri zostały stworzone w celu jak najbardziej efektywnego uzdatniania wody. Firma posiada ponad 35-cio letnie doświadczenie w branży. Bezpieczeństwo gwarantują atesty ważne na całym świecie. Produkty skierowane są zarówno do domu, kuchni jak i przemysłu. Podzielono je głównie na filtry i wkłady.

Filtry Atlas Filtri

Filtry wykonane zostały z wyjątkowo wytrzymałych materiałów, które zapewniają długoletnie działanie. Polipropylen i mosiądz dają gwarancję jakości. Filtry zostały podzielone na serie.

-SX i BX mogą współgrać z wkładami różnego rodzaju. Dzięki temu mamy zapewnioną wszechstronność i swobodę wyboru. Zmiana wkładu przyniesie także nowe, niespotykane wcześniej możliwości.

-Hydra i FA posiadają wyjątkowy system samoczyszczący. Dzięki temu oszczędza się czas (nie trzeba rozmontowywać obudowy) oraz pieniądze (nie ma konieczności ciągłego zakupu nowych wkładów). Oba modele są bardzo wytrzymałe, drugi znajdzie zastosowanie nawet w przemyśle

-K jest nazywana filtrami do zadań specjalnych

-BIG charakteryzuje wysoka jakość wykonania i manometr w niektórych modelach

https://www.youtube.com/watch?v=NxMVb6laTNg

Bakteriostatyczne filtry z serii Atlas Filtri Sanic oraz inne modele można znaleźć na stronie https://www.krainawody.pl/19-filtry-atlas-filtri

Wkłady Atlas Filtri

Wkłady również podzielono na serie. Z tego powodu dobranie ich do filtru nie stanowi problemu. Właśnie razem elementy najlepiej współpracują i osiągają świetne efekty.