Firma Cintropur zajmuje się produkcją i dystrybucją urządzeń do uzdatniania wody. Ponad czterdziestoletnie doświadczenie w branży pozwoliło wypracować systemy, które nie tylko działają sprawnie i skutecznie, ale również są wyjątkowo oszczędne. Każdy posiada atest obowiązujący w Polsce i Europie. Oferta dzieli się na wkłady i filtry.

Filtry Cintropur

Filtry dzięki zastosowaniu systemu z wirówką w głowicy nie wymagają tak częstej wymiany wkładów. Podczas przepływu wody zanieczyszczenia są strącane na dno klosza. Serię domową charakteryzuje duża wszechstronność. To użytkownik decyduje, jakie urządzenie będzie miało zastosowanie poprzez wybór odpowiedniego wkładu. Seria przemysłowa poradzi sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Sprawdzi się zarówno w zakładach przemysłowych jak i mniejszych obiektach, takich jak na przykład szkoły czy restauracje. Lampy bakteriobójcze świetnie poradzą sobie z uzdatnieniem wody deszczowej czy studziennej. Światło UV jest w pełni skuteczne.

Wkłady Cintropur

Wkłady najlepiej działają z dopasowanymi analogicznie filtrami. Ciekawą właściwością jest specjalny mechanizm naciągający. Dzięki niemu wkład rozszerza swoją powierzchnię i wydłuża się czas jego eksploatacji.