Ecoperla Multicab to wielofunkcyjna stacja kompaktowa najwyższej jakości od polskiej marki Ecoperla. Jest w stanie usunąć różne zanieczyszczenia, które może posiadać woda ze studni głębinowej w ilościach przekraczających dopuszczalne normy. Stanowi jedną z nielicznych wielofunkcyjnych stacji uzdatniających o kompaktowym formacie w Polsce. Wyprodukowana została z wysokiej jakości komponentów. Posiada między innymi doskonałą obudowę marki Clack.

Zwróć uwagę na mieszankę złóż

Starannie dobrane złoże wielofunkcyjne posiada dużą powierzchnię filtracyjną, dzięki czemu zapewnia wodzie dłuższy kontakt z mieszanką. Złoże zastosowane w stacji Ecoperla Multicab posiada wysoką wydajność i długą żywotność. W procesie filtracji usuwana jest twardość wody, a także żelazo, mangan i jony amonowe. Zredukowaniu ulega także barwa zanieczyszczonej wody. System ten zapewnia niedrogą eksploatację.

Wydajna, a jednocześnie ekonomiczna

Optymalne ustawienia głowicy sterującej oraz parametry działania i regeneracji zapewniają bezawaryjne funkcjonowanie przez wiele lat. Roztwór solanki wytwarzany z wody miękkiej skutecznie zmniejsza ilość soli potrzebnej na regenerację złoża. Ecoperla Multicab daje gwarancję filtracji na najwyższym poziomie oraz energooszczędność, dzięki czemu woda ze studni głębinowej może być oczyszczana bardziej ekonomicznie.

Eksperci polskiej marki Ecoperla dbają nie tylko o najwyższą jakość i wydajność stacji uzdatniania. Ecoperla Multicab posiada aż 10 lat gwarancji! To obietnica wsparcia technicznego dla Klientów. Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze odpowiedniej stacji uzdatniania do swojego domu!