Bardzo często ujęcie wody wymaga przefiltrowania, dzięki czemu zostanie ona oczyszczona i zyska lepszą jakość. W ten sposób może ona w większym stopniu nadawać się do spożycia, a także użytkowania w każdej innej formie bezpośredniej. Wpływ na to mają filtrujące urządzenia o dużych wydajnościach.

Urządzenia filtracyjne są bardzo dobrą alternatywą dla zwykłych filtrów narurowych, które posiadają wkłady z węgla aktywnego. Urządzenia o dużych wydajnościach z serii polskiej marki Ecoperla Tower posiadają złoża z najlepszego dostępnego na rynku węgla koksowego o najwyższej wydajności. W procesie filtracji odpowiednio redukowany jest smak, zapach oraz kolor wody. W ten sposób uzyskać można wodę idealną do użytkowania, zwłaszcza dla osób cierpiących na nadwrażliwość skóry.

Co jest do wyboru?

W serii Ecoperla Tower znajduje się również urządzenie do bardzo wydajnej filtracji mechanicznej. Za pomocą dobrego złoża zatrzymać można praktycznie wszystkie zanieczyszczenia mechaniczne wody, takie jak na przykład piasek, żelazo czy rdza. Nie wszystkie urządzenia o dużych wydajnościach filtrujących z serii Ecoperla Tower korzystają z ustawień Ecoperla Smart System. Jednak dzięki temu użytkownik może sam wybrać częstotliwość regeneracji oraz inne parametry.

Ponadto, wszystkie urządzenia z serii Ecoperla Tower posiadają aż 10 lat gwarancji. Eksperci polskiej marki dbają o swoich Klientów oraz ich wsparcie techniczne w razie ewentualnych problemów. Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze odpowiedniego urządzenia do swojego domu!