W styczniu 2017 roku w sklepach pojawiła się nowa marka urządzeń do filtracji wody w gospodarstwach domowych. Produkty polskiej marki Ecoperla wyróżniają się funkcjonalnością, wydajnością, nowoczesnością i dobrym designer.

Co w ofercie?

Produkty polskiej marki Ecoperla zostały podzielone na cztery kategorie: filtry na cały dom, filtry kuchenne, wkłady filtracyjne oraz akcesoria.

W kategorii filtrów kuchennych jest system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa zapewniający dwie opcje poboru wody: można korzystać z oczyszczonej wody idealnej do przygotowania napojów oraz potraw, z drugiej użytkownik może spożywać oczyszczoną wodę o właściwościach alkalicznych bogatą w magnez. Kolejny produkt został stworzony z myślą o właścicielach jonizatorów wody. Ecoperla Nano ochroni jonizatory wody przed awariami.

Najpopularniejszymi filtrami na cały dom są kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Slimline oraz kompaktowe zmiękczacze wody o nietypowej obudowie Ecoperla Toro. Chętnie kupowane są także kompaktowe stacje wielofunkcyjne, które kompleksowo oczyszczą wodę pochodzącą ze studni. Do wyboru jest np. Ecoperla Multicab.

Kolejną istotną linią jest Ecoperla Tower, czyli urządzenia filtracyjne o dużych wydajnościach. Produkty te sprawdzą się idealnie w przypadku złego smaku, zapachu, barwy wody, przekroczonego stężenia manganu, żelaza, azotanów, etc.

infografika ecoperla

Czy konkurencja ma powody do obaw?

Polska marka Ecoperla oferuje urządzenia, których przewagą jest naprawdę wysoka jakość wykonania. Produkty zostały zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach. Wszystkie są produkowane w fabrykach na terenie Europy. Powstały przy współpracy ze znanymi i cenionymi liderami takimi jak: Erie czy Clack.

Ponadto eksperci polskie marki Ecoperla proponują bardzo korzystne warunki gwarancyjne oraz pomoc na każdym etapie użytkowania. Wybrane urządzenia Ecoperla, w tym cała seria Tower, posiadają aż 10 lat gwarancji! Jest to obietnica wsparcia technicznego w razie ewentualnych problemów. Na pewno warto zwrócić na to uwagę przy wyborze odpowiedniego urządzenia filtracyjnego.

Autorskie rozwiązania wprowadzone na rynek

Każde z urządzeń posiada specjalny system, który został zaprojektowany przez specjalistów z branży uzdatniania wody. Takich rozwiązań jeszcze nie było na polskim rynku.

Te trzy innowacyjne systemy to: Ecoperla Perfect System, Ecoperla Smart System oraz Ecoperla Security System. Pierwszy z nich jest przeznaczony do kompaktowych urządzeń, drugi to część linii Ecoperla Tower, natomiast Ecoperla Security System to system antyzalaniowy obecny w filtrach kuchennych.