Uzdatnianie wody to konieczność w wielu miejscach. Mowa tu zarówno o gospodarstwach domowych, jak też rolnictwie, sektorach przemysłowych i HoReCa. Jedną z firm, która dostarcza takie rozwiązania jest Klarsan. Na polskim rynku działa już od wielu lat, a teraz zaskakuje nowym wyglądem!

Zmiana w kierunku nowoczesności

Zmiana identyfikacji wizualnej była długotrwałym i przemyślanym procesem. Głównym celem było odświeżenie wizerunku oraz podkreślenie misji firmy. Nowe logo świetnie oddaje drogę wody, jaką przechodzi podczas kolejnych etapów filtracji – od zanieczyszczonej aż po taką o idealnych parametrach. Nowe logo można zobaczyć na stronie internetowej, w firmowym katalogu oraz na facebookowym fanpage’u.

Firma dostosowana do potrzeb Klienta

Największą zaletą firmy Klarsan jest fakt, że doskonale dopasowuje się do potrzeb Klienta. Zakres świadczonych usług jest bardzo szeroki: od analizy wody, przez dobór urządzeń, aż po montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Doświadczona kadra jest w stanie przygotować rozwiązania dla klientów indywidualnych, w tym dotyczące: zmiękczania, odżelaziania, przygotowywania wody pitnej, odmanganiania, filtracji na węglu aktywnym, filtracji mechanicznej.

W przypadku klientów komercyjnych firma przygotowuje systemy do uzyskiwania wody: procesowej, technologicznej, grzewczej, kotłowej, pitnej, przeznaczonej do wież chłodniczych i klimatyzacji, a także do sektora HoReCa.

Skontaktuj się w sprawie pytań

Jeśli masz wątpliwości dotyczące jakości wody, z której korzystasz, koniecznie skontaktuj się drogą mailową lub telefoniczną. Wykwalifikowana kadra na pewno pomoże w skutecznym rozwiązaniu problemu.

Wejdź na www.klarsan.pl i poznaj bliżej działalność firmy oraz oferowane produkty

Klarsan - nowa identyfikacja wizualna