Skuteczna filtracja wody pozwala na poprawę jej właściwości, również za sprawą zwiększenia zawartości składników mineralnych korzystnie wpływających na ludzki organizm. W tym celu wykorzystać można nowoczesny system odwróconej osmozy. Warto również uzupełnić go dobrym wkładem rewitalizacyjnym, takim jak polskiej marki Ecoperla Elixir. Nadaje on wodzie właściwości, dzięki którym jej użytkownicy mogą prowadzić zdrowy tryb życia bez angażowania dużych środków pieniężnych.

Nowość na rynku zachwyca użytkowników odwróconej osmozy

Ecoperla Elixir jest jednym z najbardziej istotnych elementów filtracyjnych w systemie odwróconej osmozy polskiej marki Ecoperla Rosa. Jako innowacyjny mineralizator, stanowi jeden z najlepszych tego typu produktów dostępnych w Polsce. Przefiltrowana i poddana rewitalizacji woda zyskuje krystaliczną czystość. Brak zanieczyszczeń i wysoka zawartość składników mineralnych zapewnia użytkownikom dobre samopoczucie i doskonałą kondycję fizyczną.

Wreszcie woda pełna magnezu

Jednym z minerałów dostarczanych do ludzkiego organizmu w wodzie przepuszczonej przez wkład Ecoperla Elixir jest niezwykle istotny dla zdrowia magnez. Otrzymywana ciecz charakteryzuje się również wysokim poziomem pH, który dorównuje wodzie alkalicznej uzyskiwanej z najlepszych dostępnych na rynku jonizatorów wody.