Łazienka to pomieszczenie, w którym twarda woda powoduje wiele szkód. Osad tworzący się na umywalce, kranie czy kabinie prysznicowej jest trudny do usunięcia i bardzo często się odnawia. Środki chemiczne, których używamy do sprzątania są niebezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska.

Osad jest szkodliwy również dla pralki, przyczyniając się do powstawania awarii. Natomiast jeśli kamień osadzi się w perlatorze, utrudni on swobodny przepływ wody. Dlatego każdy, kto ma dość ciągłego sprzątania armatury, powinien zaopatrzyć się w zmiękczacz wody. Pozwoli on oszczędzić wiele czasu i sprawi, że łazienka będzie lśnić czystością.

Jaki zmiękczacz wody będzie najlepszy?

Ecoperla Softower to urządzenie polskiej marki, które będzie odpowiednie dla każdego. Ten dwuczęściowy zmiękczacz wody posiada butlę epoksydową, która jest niezmiernie solidna, bezawaryjną głowicę sterującą, a także duży i trwały zbiornik przeznaczony na sól regeneracyjną.

Zastosowane złoże filtracyjne to monosferyczna żywica jonowymienna, cechująca się wysoką jakością. Zmiękczacz wody Ecoperla Softower jest prosty w montażu, a programowanie odbywa się w języku polskim. Jego dodatkowym atutem jest przypominanie o potrzebie wykonania serwisu, a także podświetlany, czytelny wyświetlacz.
Ponadto, seria zmiękczaczy wody Ecoperla Softower posiada aż 10 lat gwarancji! To obietnica wsparcia technicznego dla Klientów ze strony ekspertów polskiej marki Ecoperla. Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze odpowiedniej stacji uzdatniania do swojego domu!