Opinie ekspertów, doświadczenia zwykłych ludzi – użytkowników, wypowiedzi pracowników firm uzdatniania wody jakie możemy znaleźć w sieci i prasie tradycyjnej mówią same za siebie. Czas Denverów i WaterMarków bezpowrotnie minął. Doskonały PR zrobiony tym urządzeniom nie przykrył szeregu niedoskonałości tych urządzeń, które w tym przypadku później niż prędzej wyszły na światło dzienne.

Nie chcemy się na ten temat rozpisywać. Nie jest to specyfiką prowadzonego bloga. Sprawę pozostawiamy dystrybutorom i producentowi tych zmiękczaczy.

Jako ciekawostkę chcemy przekazać Państwu wiadomość, że już wkrótce na naszym blogu pojawią się opinie i recenzje nowej marki, która przebojem zdobywa polski rynek.

Ecoperla – bowiem to o niej mowa, to rodzina najbardziej wyselekcjonowanych urządzeń do uzdatniania wody, począwszy od prostych filtrów kuchennych przez urządzenia na cały dom, aż po wielofunkcyjne stacje uzdatniania wody o gigantycznych wydajnościach.  Piękno czystej wody – Motto tej polskiej marki doskonale oddaje specyfikę urządzeń.