Coraz więcej osób decyduje się na picie wody kranowej jako alternatywy dla butelkowanych wód mineralnych. To dobrze! Woda kranowa jest bezpieczna dla zdrowia i środowiska, no i oczywiście nieporównywalnie tańsza niż woda kupowana w sklepie. Można jednak tak wpłynąć na właściwości wody kranowej, by była jeszcze zdrowsza.

Jak to zrobić?

Wystarczy innowacyjny wkład rewitalizujący polskiej marki – Ecoperla Elixir. Jak on działa? Przepływająca przez wkład rewitalizujący woda wzbogacana jest w magnez, w stopniu nieosiągalnym przez najlepsze mineralizatory. Ponadto woda nasycana jest wodorem. Produktem końcowym jest woda alkaliczna – najlepszy środek na przywrócenie równowagi kwasowo – zasadowej organizmu. Czy jest to konieczne? Nawet bardzo –  dziś wiele osób doświadcza bowiem zakwaszenia organizmu, nawet o tym nie wiedząc.

Jakie są objawy zakwaszenia organizmu?

Bóle głowy nieznanego pochodzenia, nerwowość i bezsenność, skurcze mięśni, nieregularna praca serca, problemy skórne – tak, tak, to wszystko zakwaszenie. Fajnie jest pozbyć się tych i innych konsekwencji zakwaszenia po prostu pijąc wodę, prawda? Poszukujemy stale prostych i efektywnych rozwiązań w każdej dziedzinie życia; a teraz możemy w taki sposób zadbać o najcenniejszą wartość –  zdrowie swoje i swojej rodziny.

wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir