Czym jest Ecoperla Rosa? To innowacyjny system odwróconej osmozy polskiej marki, nowość na rynku uzdatniania wody. Za krótki czas będzie dostępna w sprzedaży. Wyposażono ją w nowoczesną wylewkę, fantastycznie wydajną membranę osmotyczną oraz niezwykle efektywny wkład mineralizujący Ecoperla Elixir.

Lampy bakteriobójcze służą na dezaktywowaniu wirusów i bakterii w wodzie. A odżelaziacz wody wykorzystuje się w procesie odżelaziania, czyli pozbywania się związków żelaza z wody. Na podobnej zasadzie działa proces odmanganiania, czyli usuwania z wody związków manganu. Niechciane związki chemiczne przekształca się w formy trudno rozpuszczalne – dzięki temu łatwiej je usunąć.

Te wszystkie metody należą do systemów, które mają na celu uzdatnienie wody, czyli przystosowanie jej do picia lub do użytku w przemyśle, medycynie bądź farmacji. Musimy pamiętać bowiem, że nie możemy korzystać z brudnej, zanieczyszczonej wody, gdyż w ten sposób ryzykujemy swoim zdrowiem, a czasem nawet i życiem. Musimy uważać na to, z jakiej wody korzystamy; musimy o siebie dbać.