Chociaż nanofiltracja jest stosunkowo nowym sposobem uzdatniania wody, należy również do najbardziej skutecznych. Wykorzystuje nanotechnologiczne metody membranowe, dzięki którym jest w stanie przyczynić się do uzdatnienia nawet wyjątkowo zanieczyszczonej cieczy.

Usuwane są wszystkie mikrozanieczyszczenia, a także związki organiczne i nieorganiczne. W wyniku połączenia procesów dyfuzji oraz efektu sitowego, możliwa jest również ochrona jonizatorów wody przed awarią.

Odpowiednia filtracja wody

Jednym z najbardziej skutecznych systemów nanofiltracyjnych obecnych na polskim rynku jest Ecoperla Nano. Jego działanie usuwa z wody wszystkie bakterie, pestycydy oraz wirusy, a także przyczynia się do redukcji poziomu zasolenia oraz twardości wody. Zmniejsza te właściwości nawet o połowę, biorąc pod uwagę parametry wody surowej. Ecoperla Nano posiada wydajną membranę nanofiltracyjną, dzięki której woda nie wymaga powtórnej mineralizacji.

Moc zalet oczyszczonej wody

Zaletą urządzenia jest również jego estetyczny wygląd. Posiada ono obudowę ze stali nierdzewnej. Optymalne wymiary pozwalają na doskonałe dopasowanie systemu do każdego wnętrza. Na praktycznej obudowie znajdują się informacje, dzięki którym montaż urządzenia oraz wszystkich przewodów odprowadzających jest wyjątkowo prosty