Początek nowego roku zazwyczaj wiąże się ze zmianami. Tak właśnie było w przypadku Erie Water Treatment i nowego zmiękczacza wody tego producenta. Czym tym razem zaskoczył Erie? I czy warto kupić model z nowej serii Erie IQsoft Eco?

Co się zmieniło w zmiękczaczach wody Erie IQsoft Eco?

Na powiększenie komfortu miało wpływ dodanie podświetlenia zbiornika na sól tabletkowaną. Dzięki temu uzupełnianie zbiornika nie będzie stanowiło problemu nawet w bardzo ciemnych miejscach. W dodatku skonfigurowano algorytm sterujący, czego wynikiem jest krótszy czas regeneracji (w niektórych modelach nawet o połowę) oraz mniejsza ilość soli regeneracyjnej, która jest niezbędna w procesie wymiany jonowej.

Najważniejsze ze wszystkich wydaje się jednak dodanie funkcji WiFi do panelu sterującego. Ta nowinka była zapowiadana już od zeszłego roku i wreszcie można zakupić urządzenia wyposażone w ten dodatek. Wystarczy podpiąć zmiękczacz wody pod domową sieć, ściągnąć aplikację WiFi Erie Connect i śmiało można sprawdzać stan zmiękczacza oraz jakość jego pracy.

Ciekawostkę stanowi tryb wakacyjny, który można uruchomić poprzez aplikację. Dzięki temu zmiękczacz będzie pobierał o wiele mniej wody i przeprowadzał regenerację z mniejszą częstotliwością.

Potrzebujesz jeszcze więcej szczegółów? Znajdziesz je na https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-erie-iqsoft-eco-26/

Ekskluzywny zmiękczacz wody

Niewątpliwie zmiękczacze wody Erie IQsoft Eco należą do tych najbardziej ekskluzywnych z wyższej półki. To produkt dla osób oczekujących pełnego komfortu użytkowania oraz wielu dodatkowych funkcji mających wpływ na wydajność pracy. Te zmiękczacze wody zostały dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i zdecydowanie zasługują na wzięcie ich pod uwagę podczas podejmowania decyzji zakupowej.