Twarda woda jest nie tylko nieprzyjemna w kontakcie ze skórą, ale przede wszystkim utrudnia utrzymanie w domu czystości i może sprzyjać silnym alergiom. Wymaga bowiem stosowania ogromnej ilości środków chemicznych, czy to do prania, czy do usuwania osadu zalegającego na czajniku i innym sprzęcie AGD. Skuteczną metodą na poprawę jakości wody może okazać się zmiękczacz Ecoperla Slimline CS 30.

Dlaczego warto poprawić jakość wody w domu?

Zmiękczacz wody usuwając nadmiar związków mineralnych, korzystnie wpłynie na jakość naszego codziennego życia. Miękka woda nie powoduje szybszego niszczenia sprzętu AGD i nie osadza się w postaci brzydkiego nalotu. Jest dłużej świeża i nie sprawia, że ubrania się twarde po praniu. Zmiękczenie wody docierającej do mieszkania to inwestycja w swój czas i zdrowie. Usunięcie nalotu to nie tylko uwolnienie się od codziennego szorowania, ale też możliwość zmniejszenia ilości stosowanych płynów do czyszczenia.

kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS 30

Innowacyjność modelu Ecoperla Slimline CS 30

Twarda woda może ulec poprawie i zmiękczeniu, jeśli zainstalujemy w domu stację polskiej marki Ecoperla Slimline CS 30. Ten zmiękczacz wody wyróżnia się wśród konkurencji innowacyjnością: na drobną, ale wytrzymałą obudowę, jest ekonomiczny, nie ulega awariom.